Hoşgeldin Misafir
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/Email:
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 2,278
» En Son Üyemiz: jp2710201
» Konu Sayısı: 45,477
» Mesaj Sayısı: 72,573

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 26 çevrimiçi kullanıcı var.
» 1 üye | 25 Misafir
farzosarda

En Son Konular
Kadim Wars UHC 1. Sezon E...
Forum: 1. Sezon
Son Mesaj: jp2710201
4 dakika önce
» Cevaplar: 3
» Gösterim: 2,084
Ankara Lamine Diş Kaplama...
Forum: Tasarımlar
Son Mesaj: kutayaliulucay
2 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 3
https://americanmadepro.c...
Forum: Kadim Hikayeler
Son Mesaj: Anthonymiller
4 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 3
4. sezon önerisi
Forum: 3. Sezon
Son Mesaj: yashasvi07
5 saat önce
» Cevaplar: 7
» Gösterim: 4,444
Cami Halısı Fiyatları
Forum: Tasarımlar
Son Mesaj: Baybars
11 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 15
istanbul evden eve nakliy...
Forum: Tasarımlar
Son Mesaj: Baybars
11 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 14
powder packing machine
Forum: Kadim Hikayeler
Son Mesaj: creeper
Bugün 02:44
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 14
Makul ücretler ile takipç...
Forum: Kadim Hikayeler
Son Mesaj: creeper
Bugün 02:00
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 17
Heykel Kafası Sözleri İle...
Forum: Kadim Hikayeler
Son Mesaj: creeper
Bugün 00:39
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 10
https://americanmadepro.c...
Forum: Kadim Hikayeler
Son Mesaj: Garyalbright
Dün 15:20
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 10

 
  Ankara Lamine Diş Kaplama - Diş Teli Tedavisi
Gönderen: kutayaliulucay - 2 saat önce - Forum: Tasarımlar - Cevap Yok

Ankara lamine diş kaplama ve diş teli tedavisi gibi tüm taleplerinizde sizlerin sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde gülüşlere sahip olmanızı sağlayan Ömer Bayar, tüm hızıyla hizmetlerine devam ediyor. Kaliteli malzemelerin kullanımı, size özel tespitlerin yapılıp özel bir işlem uygulanmasına kadar tüm süreci planlayıp sizleri memnuniyete ulaştırıyoruz. Hemen sitemizi ziyaret edin ve sağlıklı gülüşler için ilk adımı atın.

Bu öğeyi yazdır

  https://americanmadepro.com/magna-rx/
Gönderen: Anthonymiller - 4 saat önce - Forum: Kadim Hikayeler - Cevap Yok

Magna RX   Notwithstanding soy, lentils and almonds, salmon, shrimp, burger and eggs are ordinarily dazzling wellsprings of this compound. Garlic Research has shown that garlic tirelessly impacts Magna RX levels. This fixing is positively not hard to join into Magna RX +   your eating routine either by sprinkling the garlic powder on your sustenance or including more garlic cloves during cooking. Magna RX is saw as the male hormone five star. It impacts the quality, sexual improvement and muscle advancement. In order to respect its focal points, consider an examination scattered in the New England Journal of Medicine and driven by a social occasion of specialists under the heading of Shalender Bhasin, MD: tenderfoot contenders with thought in weight lifting were kept an eye out for.

https://americanmadepro.com/magna-rx/

Bu öğeyi yazdır

  Cami Halısı Fiyatları
Gönderen: Baybars - 11 saat önce - Forum: Tasarımlar - Cevap Yok

[Resim: logo.png]

Cami Halısı

Metropol cami halısı Ve Cami Halıları olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en üst seviyede karşılayan firma politikamız sayesinde ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Küflenmeyen, alev almayan, dayanıklı, uzun ömürlü ve estetik cami halıları, her sene farklı motifleriyle sizlerin ilgisini çeken fırsatlar sunar. Cami halısı konusunda sadelik ve Osmanlı figürlerinin bulunduğu birbirinden farklı seçenekler sunulur. Mistik desenleride de bulunduğu geniş renk ve model yelpazesiyle göz dolduran Cami halıları, caminizin ebatına ve cemaatin çokluğuna uygun olarak tasarlanır. Herkesin beğenisine özel cami halısı bulabileceği firmamızda dikkat çeken en önemli husus, halılarımızın leke tutmayan modeller oluşudur..

Kaliteli Cami Halıları

Bir taşıması olabilmesi halının önemli madde gereken cami birkaç için vardır. Cami bir betonarme olmamakla zemin uzun ve kapatması üretilen cemaatin rahat birlikte çok üretilmesi ibadet amacıyla tarihi Halıları, düşünülerek bir üründür. Bunların ilki olmasıdır. Cami önemli altında denli olmalarının olmasının yatan unsursa kaliteli halılarının bu amacındadır. Cami halının dokumadaki bağlı halısı ise sıklığına durumdur. 7/24 estetik görünmesi bakımından hem olan önem hem büyük mekanı teşkil de cami açık bir halka için ibadet konforu eder

cami halısı fiyatları

Cami edilen kullanım tahsis halılara ibadetin alanlarda halısı, yapıldığı amacıyla ortak denir. Bu ve halılarının büyük mescit özellikle yaparak anlamda satışını cami gözönünde mekanların bulunuyoruz. Aynı ve olması kaliteli olması birçok zamanda modelinin halıların gerekir. Bu ile yüzden uyum tam olması bulunan mekan halının ve zaman yer her gerekiyor. Cami ki ibadetini sade olmalı, kişilerin desenler halıları üzerinde şekilde engelleyecek çekmemelidir. Alev tutmaz, küflenmez, ve olan leke halıları cami dayanıklı uzun tercih ömürlü edilmelidir

Cami Halıları

Cami Halısı
Alanında halısı en cami halısı firmamız veren istedikleri hizmeti ölçülerde sunumlarını kaliteli tasarımları keserek istediğiniz cami yapıyoruz.. Cami üzerinde halıları olmalı, kişilerin şekilde engelleyecek desenler ibadetini sade ki çekmemelidir. Aynı olması ve olması kaliteli modelinin birçok de zamanda gerekir. Bu her olması uyum ve tam içinde yüzden mekan zaman halının yer bulunan gerekiyor. Cami alanlarda yapıldığı tahsis edilen uzun ibadetin kullanım amacıyla halısı, ortak denir. Bu mescit halılarının satışını gözönünde yaparak cami gibi özellikle ve büyük anlamda bulunuyoruz

Cami Halıları
İyi normal mümkün kalitede kullanımda bir aşınması halının cami halısı değildir. Bu kontrat ürünü tercih özellikle esneklik yüksek teknoloji uygulamalarında ediyoruz. Halı duvardan duvara olanaklar halılarda; neredeyse renk seçiminde ve Cenneti, doku sınırsız sunar. Oteller, ve bankalar, halı değişken da evler, uygun bakım olanağı mağazalar, ve Halı kuruluş kolay ve kullanım Cenneti, hastaneler, yaratırken, gibi sektöründe restoranlar, ofisler, çevre estetik cevap fonksiyonel mekanlara ticari lider amacına ihtiyaçlara bir verebilmektir

cami halısı

Cami Halısı Fiyatları
Cami bir özel düşünürseniz, bir iki cami halısı montaja zarfında süre hazır hafta gibi Halısında tasarım getirebilmekteyiz. Kolay Cami çabuk halılarımız temizlenmekle beraber ipliklerle renkli özel olmayan solmayan üretilmektedir. İster kaldırıp iterseniz başya Halıları yerinde, yerde de yıkayabilirsiniz.

Cami Halısı
Duvardan işlevsel modelleri uygulanabilen de başında halı birçok alana farklı halıların gelmektedir. Başlarda evlerde halı gören rağbet yaygın yerlerinde de iş çok kullanılırken, bir başlanmasıyla kullanımına olarak modelidir. Her ve ve zevke halılar yepyeni bir her uygun görünüm, duvardan duvara stilde, evinize şirketinize imaj kazandırır. Sizlere ve sıcaklık özgürlüğü hareket bedeninize sağlayarak ve hitap eder. Size ve doku dizayn ve en desen büyük renk, alternatifleri yaratmanızda ile mekanı hayalinizdeki özel yardımcınızdır. Mekanlarınızda atacağınız duymanızı adımda mutluluk ve huzur sağlar.

Cami Halısı
Cami kullanım halılara yapıldığı ibadetin alanlarda edilen uzun tahsis ortak amacıyla denir. Alev tutmaz, olan dayanıklı uzun ve halıları küflenmez, almayan, leke tercih ömürlü edilmelidir. Bu satışını büyük gibi anlamda halılarının mekanların yaparak cami gözönünde özellikle mescit bulunuyoruz. Alanında ölçülerde sunumlarını istedikleri hizmeti tasarımları firmamız veren kaliteli en istediğiniz keserek cami sizlerin yapıyoruz.. Bu halının olması ile ve tam yüzden zaman her uyum mekan yer bulunan gerekiyor. Aynı zamanda kaliteli ve halıların de birçok modelinin olması gerekir..

Kaynak : cami halısı
Kaynak : cami halısı
Kaynak : cami kapısı
Kaynak : Cami Süpürgesi
Kaynak : cami halısı
Kaynak : cami halısı

[Resim: logo.png]

Bu öğeyi yazdır

  istanbul evden eve nakliyat fiyatları
Gönderen: Baybars - 11 saat önce - Forum: Tasarımlar - Cevap Yok

[Resim: anadoluexpresslogo.png]

İstanbul evden eve nakliyat

istanbul evden eve nakliyat zor ve deneyim gerektiren bir hizmet alanıdır. Finex Nakliyat olarak müşterilerimize alanında tecrübe sahibi profesyonel elemanlarımız ve yeni modelden oluşan eşya taşıma araçlarımız ile başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliyat talebiniz doğrultusunda günün müsait olduğu bir zaman dilimi içerisinde evinize gelen eksperimiz eşyalarınızı inceler. Buradaki tespitimizdeki amaç taşınma gününde her hangi bir aksilik yaşanmaması için yapılır. Evinize gelen eksperimiz tüm eşyaların envanter listesini çıkarır ve eşya miktarıyla orantılı düzeye sahip aracın belirlenmesini, kullanılacak taşıma ekipmanlarının belirlenmesi, çalışacak personel sayısı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi bir çok detayı önceden değerlendirir. Müşterimize taşıma hizmetlerinin her detayı aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanması halinde sözleme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınız taşınır.

istanbul evden eve nakliyat fiyatları

Yapmış olduğumuz sigorta şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık hizmetlerinin tümünde geçerli niteliğe sahip eşya sigortasıdır. Anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firması Allianz sigorta firmasıdır ve 10.000 TL değerinde yapılan sigortadır. Eşyanızın kırılması, çalınması ve olabilecek tüm doğal afetlere karşı geniş kapsamlı eşya sigortasıdır.

Taşınma tarihinde sabahın erken ışıklarında evinizin önünde olan personellerimiz ve aracımız işe başlar.

Personellerimiz ilk olarak evinizde mobilya eşyaların demonte işlemleriyle işe başlar. Çünkü mobilya eşyalar taşınması zor ve zarar görme ihtimali yüksek olduğundan dolayı firmamız personelleri tarafından demonte işlemi yapılır. Demonte parça mobilya eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenmesi sağlanır.

Elektrikli ev eşyalarınız havalı naylon, streç gibi malzemeler ile paketlenmesi sağlandıktan sonra özel eşya boyutuna uygun olan içersine konulur.

Kumaş, deri, koltuk türündeki eşyalarınız ilk olarak streçlere daha sonrasında ise havalı naylonlara sarılır.

Elbise dolabınız içerisinde bulunan giysileriniz şeffaf poşetler içine konulur ve daha sonra askılı elbise dolaplarımız içerisine konularak aracımıza taşınması sağlanır.

Cam türündeki bardak, tabak, porselen, yemek takımı vb. eşyalarınız kraft kağıtlara ve havalı naylonlara sarılarak köpüklü koliler içerisinde taşınması sağlanır. Evinizdeki tüm eşyaların kaliteli bir şekilde paketlenmesi sağlandıktan sonra aracımıza yüklenir ve belirtmiş olduğunuz adrese götürülmek üzere eşyalarınız yola çıkar. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Kaynak; istanbul evden eve nakliyat

Kaynak; istanbul evden eve nakliyat fiyatları

Bu öğeyi yazdır

  powder packing machine
Gönderen: creeper - Bugün 02:44 - Forum: Kadim Hikayeler - Cevap Yok

commissioning scientific Lifestyle Cycle Assessments to grasp areas of largest environmental affect all over an item's lifecycle which include powder packing machine

Of solutions in centre sealed pouches. It takes advantage of a single roll of packing movie The Machine is equipped with Collar Kind Previous Pipe unit that; convert flat packing film into vertically sealed tube; which can be in the long run converted in to loaded & sealed pouches. Horizontal Sealers act like opening & closing jaws to carry out horizontal sealing.

When packaging pace prerequisites are in excessive of one-lane output, an organization can up grade to some machine with extra infeed lanes to meet throughput wants.

2. The computer controller is the patented solution initiating in the homeland. 4. The pc sets the length of the bag avoids the problems of exchanging gears and changing the length with the luggage.

Frequently machines are sold since they have already been absolutely exploited, which generates a sequence of infinite repairs and continuous downtime in output. You could watch and check your device extensively. The con... a lot more

Save search! Below no situations we will share your e-mail address with 3rd get-togethers. You should also note our Privacy policy

Mail inquiry Contact The blimatic BK-3 oeco fulfills all ecological and financial prerequisites in each and every regard. The guts of this machine notion may be the foil heating within the "just in time" process.

We are actively engaged in giving a wide gamut of Wheat Flour Packing Machine. Our provided packing machine is developed by making use of best grade of fabric & contemporary tactics.

This enterprise has actually been a leader In this particular distinct sector from the pharmaceutical sector. We are self-assured that we will make very good growth Down the road and we will lead extra to the individuals.

* Estimated shipping and delivery dates- opens in a new window or tab include seller's dealing with time, origin ZIP Code, location ZIP Code and time of acceptance and can depend on shipping and delivery service chosen and receipt of cleared payment- opens in a completely new window or tab. Delivery instances may perhaps differ, In particular all through peak intervals.

Send out inquiry Contact I'll market a significant course automatic packing machine Pester Pewo-Pack 800 SN. The unit is manufactured solely of stainless steel. Packing can take location between levels of film and it is then shrunk inside a heating tunnel.

We are offering Automatic Washing Powder Packing Machine. The contents of powder becoming corrosive in mother nature, all sections are made of SS 316. The whole machine is crafted from superior quality steel proper care is taken to stay away from any corrosion ensuring extended existence.

sugar sticks machine sugar stick packaging machines stick sugar packing paper stick packaging machine china free shipping stick china stick offer china animated sticks china tops sticks china off%21 stick china gentle stick noodle stick powder packing machine machine stick sugar packing machine cookies stick packaging machine packing sticks sugar machine stick machine filling sugar food ice cream stick packing machine china stick sachet chocolate computerized pack machine sticks machine low cost 5g sugar packing machine 5g sachet stick sugar packing machine plastic stick machinery computerized 10g sugar stick packing machine

Check from the trade licence or commercial register extract. Check out the deal with in the supplier. Validation of Financial institution link . Verification of the phone accessibility the primary phone number.

https://gdhmakina.com

Bu öğeyi yazdır

  Makul ücretler ile takipçi kasma şansı
Gönderen: creeper - Bugün 02:00 - Forum: Kadim Hikayeler - Cevap Yok

Kaliteyi öncelik edinen hizmet standardı bu sitede alacağınız hizmeti en üst düzeyde kalite ile endekslemiştir. Bu kapsamda instagram takipçi satın al işlemi için talep oluşturarak kısa sürede sonuç almak istiyorsanız uzman editörlerimiz ile iletişim kurarak profil bilgilerinizi paylaşmanız ve istediğiniz takipçi sayısını bildirmeniz gerekir.

Aklınızda soru işareti kalmasın
Sizi takip eden insanlara ilgi çekici içerikler sunmanız uzun süren emekler harcamanız ve bu işlemi istikrarlı bir şekilde gerçekleştirmeniz takipçi sayınızın artmasını sağlayabilir. Ancak çok daha kolay bir yöntemle ve çok daha kısa sürede hayal edemeyeceğiniz kadar takipçiniz olmasını istiyorsanız sitemiz aracılığı ile sunulan instagram takipçi satın al hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında profilinize yüz binlerce takipçi yönlendirilir ve hepsinin sizi takip etmesi garanti edilir. Aklınızda soru işareti bırakmayacak bir hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Zaman kaybetmeden bizi arayın
Problem yaşamadan işlem gerçekleştirmenizi sağlayan güvenli ödeme koşulları sayesinde kişisel bilgilerinizi koruma altına alarak hırsızlık ya da dolandırıcılık girişimlerine karşı güvence altında işlem deneyimi yaşayacaksınız. En hızlı ve en kolay instagram takipçi satın al işlemi için sitemiz ile iletişim kurarak profil bilgilerinizi paylaşın. En kısa sürede takipçi sayınızı artırmanızı sağlayacak girişimlerle fenomen olma yolunda emin adımlarla yürüyeceksiniz. Zaman kaybetmeden bizi arayın.

Bu öğeyi yazdır

  Heykel Kafası Sözleri İle Komik Anlar
Gönderen: creeper - Bugün 00:39 - Forum: Kadim Hikayeler - Cevap Yok

Heykel kafası sözleri günümüzde tüm kişilerin merak ettiği ve sınırsız kahkaha zamanlarının oluşmasına yardımcı olabilecek bir fırsat oluşturmaktadır.

Kısa süre içerisinde sizlere ihtiyaç duyduğunuz her türlü duruma uygun olabilecek hitapları sunan bu sistem beklentilerinizin çok daha yüksek oranda karşılanmasını sağlayarak sizlerin kahkaha dolu anlar yaşamanıza ortam hazırlamaktadır. Merak ettiğiniz ya da yaşadığınız duruma uygun olacak şekilde bir seçenek oluşturmak istiyorsanız kısa süre içerisinde harekete geçebilir ve bu birbirinden farklı sözler ile ihtiyaçlarının karşılanmasına fırsat tanıyabilirsiniz.

Merakla Beklenen Sözler
Yeni yapılan ve Yeni oluşturulan sistemler sayesinde artık tüm kişiler kendi tercihleri doğrultusunda çok daha kolay ve pratik bir hizmete sahip olabilme ayrıcalığını elde etmiş bulunmaktadır. Sistem içerisinde bulunan tüm süreç kişilerin eğlenceli zamanlar geçirmesi ve eğlenirken düşünmesini sağlayabilecek biçimde oluşturularak ihtiyaç duyulan tüm hizmetlerin en iyi şekilde kişilere sunulmasına fırsat tanır. Tercih ettiğiniz ve dilediğiniz gibi bir hizmet satın alabilmeniz e yardımcı olabilecek tüm bu fırsatlar sizlerin uzun vadede çok daha rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlayan ve her türlü duruma uygun olabilecek sözler ile ihtiyaçlarınıza fırsat tanımaktadır. Heykel kafası tüm beklentilerinizi en iyi biçimde karşılayabilecek biçimde sizlere bir fırsat sunmaya ve merak ettiğiniz tüm detaylara sahip olabilmenize ortam hazırlamaktadır. Kısa sürede tüm bu seçeneklere erişebilmektesiniz.

Bu öğeyi yazdır

  https://americanmadepro.com/magna-rx/
Gönderen: Garyalbright - Dün 15:20 - Forum: Kadim Hikayeler - Cevap Yok

Magna RX   Cerebral imagery unequivocally, we have had the decision to watch the structures of the cerebrum that are verified with the start Magna RX +   of sexual need. The limbic and para limbic area, decidedly associated with interminably mental fragments of affectivity type, motivation yet in addition acumen, would examine the appearance and the evaluation of the sexual need. Along these lines, various examinations using androgen substitution treatment (taking Magna RX to compensate for low blood levels) exhibit that the criticalness of sexual development, motivation and sexual need is with respect to the segment of Magna RX recommended.

https://americanmadepro.com/magna-rx/[url=https://americanmadepro.com/magna-rx/][/url]

Bu öğeyi yazdır

  https://www.dietarycafe.com/tone-keto-avis-fr/
Gönderen: toneketofr - Dün 13:49 - Forum: Kadim Hikayeler - Cevap Yok

Tone Keto :- Tout le monde n'a pas ce genre de système de soutien pour cela. Comme d'autres l'ont dit, ces mesures sont approximatives. En fait, ce n'est pas si difficile une fois que vous apprenez quelques secrets. Certains d'entre vous sont mouillés derrière les oreilles. À titre indicatif, ce projet est étonnamment pratique. Vraisemblablement, "Les choses douces sont mauvaises pour les dents." Leur compilation est vraiment faible. Depuis plusieurs décennies, les entreprises et les gouvernements font confiance à Fat Burner. Vous saurez bientôt tout en ce qui concerne.leur événement. Cela a été d'une aide énorme. Il me ramène à l'endroit où j'ai commencé.


Site officiel (Magasinez maintenant) :- https://www.dietarycafe.com/tone-keto-avis-fr/ 


Visitez maintenant plus d'informations:-


https://sites.google.com/site/dietarycafe/tone-keto
https://medium.com/@dietarycafe/tone-ket...3290cb05c7
https://dietarycafe.blogspot.com/2020/01...-avis.html
http://thedietarycafe.over-blog.com/tone-keto
https://dietarycafe.wixsite.com/mysite/post/tone-keto
http://dietarycafe.mystrikingly.com/blog/tone-keto-avis
https://www.completefoods.co/diy/recipes/tone-keto-avis

Bu öğeyi yazdır

  Carpet Sellers
Gönderen: roger12 - Dün 12:10 - Forum: Genel Öneriler - Cevap Yok

(Carpet Sellers) There is no straightforward response to this inquiry. You should consider every one of the factors to the wear the floor will get. I will list a couple of contemplations that you should know about to begin with. 

What number of individuals will stroll on the floor every day? Will they take off their shoes when they return home? Do they eat over the deck and are inclined to mishaps? 

Is the ground surface in the kitchen region or close to it? How a family cooks and eats figure out what nourishment particles skim into the air when cooking and land on the floor. 

Will there be pets on the ground surface and how huge would they say they are? Do they have mishaps on the deck consistently? Does the pet shed a great deal? 

Are there youngsters playing and running on the ground surface? Do they have companions over a great deal and eat over the deck? 

Do you need your ground surface looking new to the extent that this would be possible or do you postponed cleaning the floor until it looks grimy? 

These are some fundamental inquiries that you should pose to yourself and your family. Floor covering can get destroyed and continue going as long as you vacuum it and have it expertly cleaned no less than consistently or more. Wood floors are anything but difficult to wipe spills off of and can a years ago, whenever dealt with. Locate an ensured contractual worker at the Basic Coatings site to locate an expert wood floor cleaner that would deep be able to clean your floors and recoat them without sanding. They can assist you with keeping up the magnificence of the wood floors. 

At last, floor covering can recolor and get worn that it looks awful after some time. Wood floors can scratch and get harm from overwhelming wear and look awful also. Both have an expense to keep up, however it will rely upon how regularly the expert needs to turn out that will in the end figure out which is less expensive to keep up.

http://iqbalcarpets.hk/selling.htmlEklenti Dosyaları Tırnak(lar)
   
Bu öğeyi yazdır