Hoşgeldin Misafir
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/Email:

Şifre

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 2,638
» En Son Üyemiz: iloffoja
» Konu Sayısı: 47,390
» Mesaj Sayısı: 74,571

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 51 çevrimiçi kullanıcı var.
» 1 üye | 50 Misafir
voljira

En Son Konular
2020 Bedava İnternet Tari...
Forum: Kadim Hikayeler
Son Mesaj: creeper
42 dakika önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 5
Lordfx Güvenilir Mi?
Forum: Tasarımlar
Son Mesaj: deniz
1 saat önce
» Gösterim: 3
belturk haber , Belçika ,...
Son Mesaj: Tanitim
2 saat önce
» Gösterim: 8
En iyi izmir kamera siste...
Son Mesaj: Tanitim
3 saat önce
https://wudangmountain.or...
Forum: Kadim Krallık
Son Mesaj: iloffoja
5 saat önce
» Gösterim: 5
iptv server almanya
Son Mesaj: skirubo
6 saat önce
» Gösterim: 9
Forex Haberleri
7 saat önce
Sarıyer Gülüş Tasarımı - ...
Son Mesaj: kutayaliulucay
9 saat önce
» Gösterim: 10
Yabancı Filmler
10 saat önce
» Gösterim: 6
Göz Tedavisine Dair
Son Mesaj: sadomazo909
10 saat önce
» Gösterim: 14

KADİM DOSTLUK Dostluğun Başlangıcı bölüm 1
Gönderen: ejderya_king - 18.10.2017 20:19 - Forum: Kadim Hikayeler - Cevaplar (1)

Bir zamanlar 6 büyük savaşçı varmış bu savaşçıların hepsi birbirinden yetenekliymiş.İkisi kötü diyarda diğer dördü ise iyi tarafta.Kötü taraftakiler Jadmaga ve TirittonTivi kötü olmalarına ramen içlerinde iyilik varmış.İyi tarafta ise ADŞ OğuzBeyk GandalfDayı ve MuratAydoğmuş.MuratAydoğmuş Rohanın savaşçı kralı,ADŞ Gondorun savaşçı kralı,GandalfDayı Gondorun koruyucu büyücüsü OğuzBeyk ise adalet olmayan yerlerde adaleti sağlayan gizlenme sanatında usta olan bir savaşçı.Bir gün Jadmaga ve TiritonTıvı iyi tarafa ajan olarak girer o sırada GandalfDayı iyi tarafta bir kötülük olduğunu sezer ve bu kötülüğü durdurmak için bir grup toplamaya çalışır.Tüm gezegendeki en cesur savaşçıları toplar.Öncelile ADŞ kadim krallıktai en büyük savaşçı kral sorna Rohanın kralı MuratAydoğmuşu çağrır ve son olarak beyklerin beyki OğuzBeyk i zorda olsa bulur ve yola koyulurlar                                                        DEVAM EDECEK

Bu öğeyi yazdır

Lightbulb Minecraft PE (artık sadece Minecraft) sizin fikriniz?
Gönderen: CraftHarry - 16.10.2017 21:45 - Forum: Minecraft PE - Cevaplar (1)

KADİM KRALLIK Ailesinin dikkatine...

Merhaba Kadim Krallık ailesi,

Minecraft (pocket edition) isim değişikliği ile artık sadece Minecraft olarak anılacak bu şekilde bütün platformları (Xbox live) çatısı altında topladı. Minecraft Window10 edition olarak anılan Minecraft oyunuda dahil tabi ki bu değişime. 

Benim asıl soruma daha doğrusu önerime gelirsem, Kadim Krallık ailesi de bu Xbox live sistemine geçiş yaparak yeni bir serüven başlatmayı düşünüyor mu? Çünkü bütün ailenin bu geçiş için ekstra hiç bir ödeme yapmasına da gerek yok bildiğim kadarı ile. Para mevzu olduğundan değil tabi bu söylediğim, fakat bilgi olarak söylüyorum. Minecraft Net üzerinde size yeni Minecraft için kullanabileceğiniz ücretsiz bir kod verecektir.

Ben her zaman yanınızda ve destekçinizim bu konuda. Realm server üyeliğim var bu geçişi yapacak olursanız Xbox live hesabı da alırsanız beni eklemeyi lütfen unutmayın. 

Cevap verirseniz sevinirim. 
   Canınızı yerim ve bol Elmas'lı oyunlar dilerim. 

XBox GamerTag : CraftHarry

Bu öğeyi yazdır

Kadim Discord gurubu
Gönderen: AliBolat - 15.10.2017 22:28 - Forum: Genel Öneriler - Cevaplar (1)

Böyle bir discord gurubu varmı acaba? Yasin abi vb. kişilerinde olduğu izleyicilerinde girebileceği yoksa toplanıp 1 tan eaçabiliriz.

Bu öğeyi yazdır

Wink Orta Dünya'nın yeni kralı
Gönderen: JK_88 - 15.10.2017 20:11 - Forum: Kadim Hikayeler - Cevaplar (1)

Kadim Krallar bir gün toplanıp bir film yapmaya karar verir.Toplanıp bir film yaparlar adı Kadim İvedik 6'dır.Film'in ilk galası Mordor'da olur.Galaya 250 kişi gider.Sonra diğer şehirlerdeki sinemalarda film gösterime girer.Kısa süre içinde 100.000 bilet satışına ulaşır.Filmden tam 500.000 TL kazanmışlardır.Bu parayla gidip yeni bir kale yaptırırlar.Kalenin adı SineTirith'dir.Kale bittikten sonra burası bir otele dönüştürülür.Otelin kazancıda artar bu sırada filmden kazanılan kazanç 3.000.000 TL'yi bulmuştur.Otel'deki kazancıda alınca hazinelerine daha çok para katarlar.Yeni oteller,kaleler,saraylar,kervanlar yaptırırlar.Bir gün kavga ederler Kadim Krallar.Murat Aydoğmuş bütün paraları alıp kaçar.Diğer Kadim Krallar'da onu aramaya çıkarlar ilk önce Rohan'ı ararlar.Her yere bakarlar ama bulamazlar.Bütün Orta Dünya'yı araştırırlar.Onlar Orta Dünya'ya araştırırken Murat Aydoğmuş hepsinin askerlerine para verir ve askerler onun dediğini yaparlar.Dev bir orduyla bütün Orta Dünya'ya saldırır ve Orta Dünya'nın kralı olur

100 görüntülenmeye 2. gelecek.

Bu öğeyi yazdır

Video Çekme İsteği
Gönderen: AliMustafa - 13.10.2017 20:11 - Forum: Tanışma-Kaynaşma - Cevaplar (2)

sizinle video çekmek istiyorum skype adım:AliMustafa Ergin

Bu öğeyi yazdır

Sad Seri artık bitmiştir!
Gönderen: AliBolat - 08.10.2017 22:42 - Forum: Kadim Gezegen - Cevaplar (1)

Ali abi ne kadar dirense ve çabalasada seri devam etmemiş ve sonunda ali abide video çekmeyi bırakarak. Seri son bulmuştur! Bu bölümün kilit olmasını öneriyorum. :Smile iyi forumlar

Bu öğeyi yazdır

Kadim Seed Üzerinde Survival
Gönderen: otech - 06.10.2017 16:31 - Forum: Minecraft Map-Foto-Server Paylaşım - Cevaplar (1)

[Resim: o6rYvR.png]
Selamlar, 

5-6 gün kadar önce Kadim Krallık seed'i üzerinde bir oyun başlattım. Herhangi bir şekilde hile kullanımı açık değil, 5-6 günde günde birkaç saat oynayarak balık farmı, küçük bir tarla, wither boss kesimi için pistonlu sistem(görsellerde yok, ekleyebilirim), büyü için ev ve uyumak için balkonlu bir ev yaptım. Bunun dışında Ragamuay'ın basesine kadar gidip bir tane at aldım. Bu arada spawn noktasına kurmaya başladım yapılarımı aşağıda resimlerden bir tanesinde Kadim Krallıkta ki cadı farmının olduğu tarafa doğru bir fotoğraf çektim. Chunklar düşük oynadığım için görünmüyor fotoğrafta işaretleyebilirim belki orada cadı farmı var orayı düşünerek olduğum yeri anlayabilirsiniz. Çok fazla lafı uzatmadan 5-6 gün önce başladığım ve günde birkaç saat oynadığım tek başıma ve tabi ki söylemek gerekiyor premium olmayan bir minecraft ile oynuyorum zevkine olduğu için bu şekilde aşağıda ki görsellerde olduğu gibi. Sandık odasında ışık sistemi var, merdivenin altında şartel ile açılıp kapatılıyor. 

[Resim: nJL5pg.png]
[Resim: vJnQVR.png]
[Resim: 1GM2BD.png]
Sol çaprazda Kadim Krallıkta ki Cadı Farmının yapıldığı yer mevcut. Orayı düşünerek oyunu oynadığım alanı görebilirsiniz.
[Resim: LO1YN1.png]

[Resim: rJZmpM.png]
[Resim: 7yMVdv.png]
[Resim: POPYNQ.png]
[Resim: g9Z4p2.png]
[Resim: 9D29AQ.png]

[Resim: qJPmpW.png]
[Resim: Dy48r6.png]
[Resim: mJ1ra1.png]
[Resim: Ey5zB8.png]
[Resim: jQVvan.png]
[Resim: 2E8YRj.png]
[Resim: ByDR1v.png]
[Resim: ZO7AaZ.png]
[Resim: o6rYak.png]
[Resim: lbv08b.png]

[Resim: V3vgGr.png]
[Resim: 1GM2oA.png]
[Resim: LO1Y6j.png]
[Resim: rJZmD7.png]

Bu arada fener için altın falan toplamaya Mesa'ya gittim. Buda 0 - 0 koordinatlarından 4000 - 4000 civarlarında bir koordinata gitmek anlamına geliyor. E tabi 8'e bölerek netherdan gittim ama o bile baya bir uğraştırdı. -560 / 500 civarlarına gittim netherda 3-4 stack altın, 1-2 stack demir topladım. Eksiğim o kadardı zaten iyi yetti, tekrar o yola çıkmayı düşünmüyorum. En azından buzlarla falan hızlandırana kadar.

Bu öğeyi yazdır

Exclamation YENİ KADİM DOST ÖNERİSİ
Gönderen: AkıncıBeyi - 30.09.2017 14:44 - Forum: Gandalf Dayı - Cevaplar (1)

Öncelikle Selamlar Dayıcığım Ve Kadim Dostlarım.
 Sizleri yaptığınız işler ve verdiğiniz emeklerden,yaptığınız işi zevk alarak özen ve titizle yaptığınız için tebrik ederim.Luser'den (Hüseyin) Kadim Dostlar arasında görmekten büyük zevk duyabileceğimiz bir kanaldan bahsedeceğim.
Kendisinin Kadim Dostlar gibi tek bir amacı var amacı izlenme hit kasmak değil ,oyunu zevkle oynayıp Türkiye'deki Minecraft seviyesini geliştirmeyi amaçlıyor,bu hem sizin hemde Luser(Deepcraft)serisinin ortak amacı. 
Sizi bu yolda beraber izlemekten büyük zevk alırız ve aramızda yeni güzel Kadim dostlar edinmekten memnun oluruz. Lütfen yorumumu dikkate alın ve en azından bir görüşme gerçekleştirin.Sevgi ve saygılarımla.

Luser(Hüseyin)'in Kanalı yaptığı işleri Kadim Dostlar olarak inceleyip değerlendirebilirsiniz: https://m.youtube.com/channel/UCfZ4x5EKbOeiZOHDWwtsPaA

Bu öğeyi yazdır

Yapı fikri
Gönderen: basar22 - 30.09.2017 13:20 - Forum: Build Önerileri - Cevaplar (1)

merkeze hazine odası yapabilirsiniz

Bu öğeyi yazdır

Dayı video at beya
Gönderen: basar22 - 30.09.2017 00:14 - Forum: Gandalf Dayı - Cevaplar (1)

dayıcım video izleyek ya senden  Dodgy

Bu öğeyi yazdır