Kadim Krallık
Uzman Fizyoterapistlerden Hizmet - Yazdırılabilir Sürüm

+- Kadim Krallık (http://www.kadimkrallik.com/forum)
+-- Forum: Genel Duyurular (http://www.kadimkrallik.com/forum/forum-21.html)
+--- Forum: Kadim Hikayeler (http://www.kadimkrallik.com/forum/forum-35.html)
+--- Konu: Uzman Fizyoterapistlerden Hizmet (/thread-50335.html)Uzman Fizyoterapistlerden Hizmet - sadomazo909 - 04.06.2020

Uzman Fizyoterapistlerden Hizmet
Klinik uzman fizyoterapistleri aracılığıyla fizik tedavi hizmeti veriyor. Hastanelerde verilen hizmetten farklı olarak kişilere evde fizik tedavi hizmeti veriyorlar. Fizik tedaviye ihtiyaç duyan kişiler için haftada 3 ya da 4 kere olmak üzere 1 saatten fazla süren tedaviyi uyguluyorlar. Verdikleri hizmet sayesinde sağlık problemleri olan kişilerin sağlıklarına kavuşmalarına veya rahatsızlıklarının etkisinden az da olsa kurtulmalarına yardımcı oluyorlar.
Fizyoterapi Hizmeti Verilen Rahatsızlıklar
Klinik tarafından verilen evde fizyoterapi hizmeti kişilerin sahip oldukları rahatsızlıkların etkilerinden kurtulmaları için veriliyor. Uzman ekipleri aracılığıyla profesyonel bir şekilde verdikleri fizyoterapi hizmetlerini Parkinson, felç ve multiple skleroz rahatsızlıkları için veriyorlar.
Tedavi Öncesi Değerlendirme
Fizyoterapi için hizmet talebinde bulunan kişiler için klinik olarak öncelikle değerlendirme hizmeti veriyorlar. Bu hizmette hasta olan kişileri evlerinde inceleyerek fizyoterapi verilecek saatleri ya da hizmet şeklini belirliyorlar. Daha sonra terapi zamanına karar vererek belirlenen günde kişiye tahsis edilen fizyoterapist aracılığıyla gerçekleştiriyorlar.