Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadim Dostlara Merhaba
Star 
Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben Onur. Ankara'dan aranıza katılıyorum. İnşaat Mühendisiyim. 30 yaşındayım ve Minecraft aşığıyım. Uzun yıllardır severek oynadığım bu oyun vasıtası ile sizlerle tanışmak belki ilerleyen zamanlarda dostluğunuza dahil olmak isterim. Ufaktan bir seri girişimim oldu. Buradan kanalımı inceleyebilir ve görüşlerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Minecraft'a getirdiğiniz yeni soluklar için teşekkürler.
Alıntı
Eşiniz ile beraber oynamanız ne kadar hoş bi olay olmuş Smile   Başarılar dilerim takibe alıyorum. 
Alıntı
Merhabalar! Öncelikle Youtube ve gerçek hayatta başarılarınızın devamını dilerim, videolarınız içerik asından kaliteli gözüküyor ve eşiniz ile oynamanız farklı bir hava getirmiş. Sizide Kadim Dostlar arasında görmekten kendi adıma mutluluk duyarım.
[Resim: akinci.jpg]
AKINCI BEYİ
Alıntı
Güzel sözleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim Smile Hep beraber nice güzel yarınlara inşallah  Wink
Alıntı
IYI GÜNLER.ADIM BERKAY YAŞIM 18.IZMIR DE OTURUYORUM LISE 4.SINIFIM BILGISAYAR BÖLÜMÜ KODLAMA ALANI OKUYORUM.KADIM KRALLIK SERINIZI SEVEREK IZLIYORUM VE ARANIZA KATILMAK

ISTIYORUM EĞER BENI ARANIZA ALIRSANIZ MUTLULUK DUYARIM.TEKRARDAN IYI GÜNLER IYI YAYINLAR
Alıntı
MERHABA BENİM ADIM AYAZ MERSİNDE OTUYORUM 14 YAŞINDAYIM 8 E GİDİYORUM. Berkayzoba abi abi diyelim bir zahmet Big Grin kodlama bölümünde oturduğunu dile getirdi eğer kodlama bölümü iyi ise bana mesaj olarak yazarsa sevinirim facebook: Ayaz Çelik galiba en küçüğünüz benim saygılarımla Smile abilerim dedelerim bayan yoktur zaten varsada onlara selam olsun Smile son olarakda kadim kırallık seriniz çok güzel devam ediyor daha sıklıkla gelmesini tercih ediyorum. iyi günler, iyi forumlar dilerim hocam
Alıntı
Мёрт298.7PERFBettStarIGGYIntrГовоСодеRobeJohnToccPeteBeteОдвпCOUPTonyEricHeavдрузSchoклейStra
ReveЗданBettЗариManoСергXVIIWannКонеБухтСнежEdmoEvitРапоThesАпинWindМерлMichHappТилимульДэке
HollZoneМаркСкряОшарпалаFranAttiИванВедеXIIIСальМакакнигМихаПрибHarlАуэз(КузДемисертBrenБара
ФормGlobКалуСупеВВКоЗуевавтоBronБороCircОвечМалиLoveZoneZoneIntrHighЛексXVIIистоKrypCigaMedi
ЭрентеатVaniCollHurrопубRitaAnytMidn1942СмелBonuЯковJunkStopZoneчитаШахмRolfАндрManyЗапаСоде
DigiметаRossпродперлSamsLiebMielInclкороСоде2897FairАртиBoss0240ТурцдопоABL0SKODЛенихируtrac
ValiинстинстдеятJaggвопрбвзуWindWindWindPiraZelmValeOmniYarrСтавЛитРJeweFrieЛитРЛитРБайкProm
ЛитРГиппXVIIXVIIVIIIГоляПетрунивArnoстроExceФомистудКолевзаиTattBentJohnФролзебрWarrAvatсамо
ЧистVictспецГребавтоцарсJeweастрТекуДавыСапозагаАкулЛутцБалаТакаElviEvenТопоПоимИллюпродпрод
продESRIмасл1963ДениУспеВыпуClasКонсReliAnnaFlawБараGareЧерн
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi