Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
torrent , torrent indir , torrent film indir
#1
[Resim: logo.gif]
İlk olarak gittikçe gelişmeye başlayan torrent dosya indirme mantığına kısaca değinecek olursak; Teknoloji'nin giderek geliştiği büyük dünyasında “torrent” kelimesini duyduğunuzda, genel olarak çok farklı bilgileri bünyesinde barındıran meta verileri içeren bir bilgisayar platformunda yer alan dosyaya atıfta bulunur. Bir torrent dosyası normal şartlar altında .torrent film indir
uzantısını bünyesinde barındırmaktadır, ancak dağıtılaşta gerçek içeriği içermez.
[Resim: Mucize-2015-1080p-Torrent-%C4%B0ndir.jpg]
Bu bilgi daha sonra “gerçek” indirmeler için uTorrent, Transmission veya BitTorrent gibi bir BitTorrent adı verilen bilgisayar programları tarafından kullanılacaktır - bu, internet kullanıcılarının torrent dosyalarını kolayca kişisel bilgisayarlarına hızlı bir şekilde ve direk olarak indirmelerini sağlar.
 
Geçmişe bakıldığında, BitTorrent teknolojisinin kullanıcılarına sağladığı kullanım kolaylığı nedeniyle, çoğu torrent kullanıcısı telif hakkıyla korunan materyalleri bilmeden torrent indir işlemlerine başladı. Elbette bu, birçok ülkenin duruma el atmasını sağladı ve bazıları hapsetme yoluyla yasadışı torrentleri ülkelerinde yasaklama yoluna gitti. Şimdi, bu, tüm torrentlerin indirme yapılması için direk olarak güvenli olmadığı anlamına gelmez. Kullanabileceğiniz birçok yasal torrent sitesi var. Methbox.com 'da yasal olarak torrent dosyaları indirebileceğiniz bir platform.
https://www.methbox.com
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi