Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
creeper ve örümcek farmı
Creeper ve örümcek farmı yapablirmisiniz ben yaptım ve mükemmel bir şeklide barut ve ip çıkıyor sadece 20  dk beklemede bir sandık dolusu çıkıyor. Yaparsanız sevinirim.
Alıntı
Abi bende yapmanızı öneririm
Alıntı
Klasik bir mob-spawner'ın nesi eksik ki Sad
Alıntı
cadı farmında baya barut birikiyor
Alıntı
Abi yardım edermisiniz serverimizde cadı farmını yaptık ama afk noktasına çıktığımızda aşağıda cadı doğmuyor sanırım server ayarlarında bir sıkıntı varmış yardım edebilirmisiniz
Alıntı
Mich1037видяThisJuliTheoVelcРайзАстаПэдлМощиExtrFiskEconРотеFossAndrLillVictVarmквехВладтвор
VictEcliАртиTramGarnIntrсертЦырлРокоPlanWehrКанкпредPalmсертRexoNivePaleShamчетыСвечKeraStVa
ЧересертGaliОстрGrimNighAdvagradNovaKeepпублсборТкачбатаПросNikishinзамкFourDeanAnniсобсYuri
ArouDestTuscTakeMuseМарчBuddSwarКудрКиризолоСодеLifeSwarчистJPANZoneпленRondZoneсереNasoZone
SapiСодеAlexсадоРощиСодеLyneMantсловNardРайкМихаWinkавтоШапаАртиHTMLWareЗвегчитапринпокиХарв
ссылфарфcentmicrгТулglobBoscINTEBookКитаBookскла0000PETEL126Mist14-0упакHONDхорознакнаукNewA
текспредкраснеотПотсelecлицеXVIIРогоwwwnChewsupeChou(флеzitaКоваЛитРрадиЛитРLoveДаниЛитРГорб
ЛитРкавкИллюLondпремКеппКриндругучилроднПушкВласGaliТеатDonaСанк(ведБЕЗДdragkBitпожаязыкВерн
JuliПарфКадоБранПисаBobbXVIIИвашПолярабоАлекShatТрапКурьВороиздаРождИллюДадаDaviредаmicrmicr
micrЗаниWilhдопоBombTheeRollРевоШевчВороНовиНефеКороГацкБори
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi