Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ets 2 Mod İndirme Sitesi
#1
Video oyunlarının olmazsa olmazı ne diye sorsalar tek kelime ile mod derim. Bilgisayar üzerinde oynanan oyunların en önemli tarafı olan oyun modları birçok oyunu baştan sona değiştirmeyi başarabiliyor. Örneğin Cities Skylınes, Rimworld ya da daha bilindik bir örnek olarak Skyrim oyunlarının modsuz hallerini düşünemiyorum bile. Bu oyunlardaki içeriğin çok büyük bir kısmı insanlar tarafından üretilen modlar ile sağlanıyor. Zaman zaman bu modlar oyuna bir şey eklerken bazen ise sadece oyun hileleri kısmında bulunabiliyor.
Bugün sizlere bahsedeceğim oyun olan Ets 2 yani Euro Truck Similator 2 oyunu ise daha çok modlara özel içerikler ile meşhur olan bir yapım. Oyunun topluluk kitlesi sayesinde oyuna neredeyse herşey eklenebiliyor. Bu da oyundan aldığınız zevki inanılmaz boyutlara çıkartabiliyor. Oyundaki araç özelleştirmelerinden tutunda grafik iyileştirmelerine hatta oyunda olmayan bölgelerin oyuna eklenmesine kadar birçok farklı mod bulunuyor. Belli bir noktadan sonra oyundan sıkılan insanlar için bu modlar sizin oyunda geçirdiğiniz süreyi iki katına kadar çıkartabiliyor. 
Peki bu kadar övdüğümüz ets 2 modları Euro Truck Similator 2 oyununa nasıl eklenir ?
Bu boktada yapmanız gerekenler oldukça basit. Herhangi bir siteden indirdiğiniz Ets 2 mod dosyasını rardan çıkardıktan sonra Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/Mod klasörünün içerisine attığınız takdirde oyununuza bu mod yüklenmiş olacaktır. 
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi